| Brandbestrijdingsmiddel | fm200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 150 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/150W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Fm200 Automatisch Brandblussysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW20/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 40L-03 |
| Modelnummer | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | FM200 68°C Automatische gasbrandbestrijding |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-12 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
|---|---|
| Toepassingsscenario | Datacenterservice Ruimte |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Ontwerpconcentratie | ≤1250kg/m ³ |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Maximale werkdruk | 5.3MPa (+50°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
| Kenmerken | IG541 Reinigingsoplossing voor brandblusmiddelen voor datacenters |
|---|---|
| Modelnummer | QM H15/80-XL |
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 8MPa (+50°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L-01 |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |