| Kenmerken | Hangend FM200 automatisch brandverdedigingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW10/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | Hfc-227ea brandblusspel |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-01 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | Automatisch gasbrandblussysteem FM200 |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-02 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | Referentieruimte voor automatische gasbrandblusapparatuur FM200 |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW10/1.6-XL-9 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | FM200 Automatische gasbrandblusser Verouderingsruimte |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-11 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L-01 |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | 40 liter |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-01 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Kenmerken | Fm200/heptafluorpropangasbrandblussers |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-14 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | IG541 Brandbestrijdingssysteem met inerte gassen voor precisie-machines |
|---|---|
| Modelnummer | QM H20/80-XL |
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |