| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Cilinderinhoud | 180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/180W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/90W-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | fm200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | QMQ5.6/180W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | HFC 227ea Automatische blusmachine Chemische installatie |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW10/1.6-XL-05 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | IG541 Brandblussysteem voor inerte gassen |
|---|---|
| Modelnummer | QM H15/70-XL |
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Kenmerken | automatische brandblussing |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW20/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | hangend brandblusapparaat |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |