| Kenmerken | IG541 Brandbestrijdingssysteem met inerte gassen voor precisie-machines |
|---|---|
| Modelnummer | QM H20/80-XL |
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Of het nu een ringvorming is of niet | Cyclische koolwaterstoffen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Kleur | Kleurloos |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| De Agent van de brandafschaffing | heptafluoropropane |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | GQQ90/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Laboratorium Gas Brandblusmiddelen |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-03 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Productnaam | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Of het nu een ringvorming is of niet | Cyclische koolwaterstoffen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-09 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | novec 1230 schoon agentensysteem |
| Modelnummer | XQFW6/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | HFC 227ea 68°C Temperatuurgevoelige automatische gasbrandblusser |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-06 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |