| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | QMQ4.2/90W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea/FM200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL-01 |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L-01 |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Hangend HFC 227ea automatisch brandonderdrukkingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW10/1.6-XL-04 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Cilinderinhoud | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Cilinderinhoud | 180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/180W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |