| Brandbestrijdingsmiddel | FK-5-1-12 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 40 liter |
| Modelnummer | YF40/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Modelnummer | QMD15/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-04 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Cilinderinhoud | 40L-05 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-05 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/HFC 227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-02 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | hangend brandblusapparaat |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | IG541 Inertgas brandbestrijdingssysteem voor bedrijfsgegevens |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Productnaam | HJLI-350-70-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | School computerkamer |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon en milieuvriendelijk gas |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-06 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |