| Modelnummer | QMD20/90-XL-12 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Functie | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | XL-250704 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Cilinderinhoud | 40L-02 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Productnaam | HJLII-400-110-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Geautomatiseerde controlekamer |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-12 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Productnaam | HJLII-400-100-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Geautomatiseerde controlekamer |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 70 liter |
| Modelnummer | YF70/2.5N/-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-13 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QM H15/70-XL-04 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-08 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |