| Kenmerken | automatische brandblussing |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW20/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | HFC 227ea Automatische blusmachine Chemische installatie |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW10/1.6-XL-05 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-10 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Productnaam | HJLI-350-120-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Cloud Computing Center Computerkamer |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Modelnummer | QMQ5.6/180W-XL-008 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | QMQ4.2/90W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | QMQ5.6/180W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 120 liter |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Kenmerken | Hfc-227ea brandblusspel |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-01 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |