| Modelnummer | QMD20/90-XL-1 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-05 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | CO2-cilinders voor schoolservers |
| Modelnummer | QM H15/70-XL-01 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Productnaam | HJLII-400-150-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Congres- en tentoonstellingcentrum |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | fk-5-1-12 systeem voor reinigingsmiddelen |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL-05 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Kenmerken | brandbestrijdingsapparatuur |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL-07 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | Hfc-227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 70 liter |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-02 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Kracht | DC24V/1,6A |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |