| Naam van het product | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-HFC-227ea |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea/FM200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL-01 |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW30/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | Automatische gasbrandblussers voor snelle brandreactie FM200 |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW4/1.6-XL-15 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Type batterij | 2*12 Volt verzegeld loodzuur in serie |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Productnaam | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Of het nu een ringvorming is of niet | Cyclische koolwaterstoffen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |