| Modelnummer | QM H20/100-XL-08 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40BFZ-6MPa |
| Classificatie | 1.6MPa,2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | As en Radiaal |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-4,2MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | axiale |
| Modelnummer | QMQ4.2/120N-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Hfc-227ea |
| Werkdruk bij 20°C | 4.2MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 950kg/M³ |
| Productnaam | HJLI-350-180-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Hulpkantoor |
| Productnaam | CO2-cilinders XL |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Kracht | DC24V/1,6A |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Modelnummer | QMD15/90-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |
| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Capaciteit | 8L,10L,20L,30L |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Functies | schone agent |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-07 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |