| Productnaam | CO2-cilinders XL-07 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | CO2-cilinders in de scheepsruimte |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-03 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Medische voorzieningen en apparatuur Brandbestrijdingssysteem, Medische voorzieningen en apparatuur |
| Kenmerken | HFC 227ea 68°C Temperatuurgevoelige automatische gasbrandblusser |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-06 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Kleur | Kleurloos |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| De Agent van de brandafschaffing | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon en milieuvriendelijk gas |
| Modelnummer | XQFW4/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Classificatie | Alkane |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Functie | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL-070416 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Hangend FM200 automatisch brandverdedigingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW10/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-06 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-06 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |