| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L,100L,120L,150,180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 950 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Kenmerken | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-09 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((Fk5112) |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-03 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Laboratorium voor voertuigonderzoek |
| Productnaam | HJLI-350-90-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Bankcomputersalons |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-10 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230/Fk5112 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 100 liter |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Modelnummer | QM H15/70-XL-02 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QM H15/70-XL-05 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |