| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 100 liter |
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/hfc-227ea/heptafluorpropaan |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 120 liter |
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/70-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Kenmerken | FM200 Temperatuur 68°C - Gevoelige automatische gasbrandblusser |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-15 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Modelnummer | QMD15/90-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | Hfc-227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 70 liter |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Functie | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | XL-250704 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Modelnummer | QMD20/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |