| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-4,2MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | axiale |
| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-11 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-14 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| model | 40ZX-2,5MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | As en Radiaal |
| Productnaam | HJLI-350-120-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Cloud Computing Center Computerkamer |
| Productnaam | CO2-cilinders XL-06 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Bankkamer CO2-cilinders |
| Productnaam | HJLII-400-150-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Congres- en tentoonstellingcentrum |
| Productnaam | HJLI-350-70-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | School computerkamer |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-08 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Productiewerkplaats naadloze CO2-cilinders |