| Modelnummer | QMD20/90-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-04 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Centers voor energieverstrekking Ruimte CO2-cilinders |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-007 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | fk-5-1-12 systeem voor reinigingsmiddelen |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL-05 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLII-400-180-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Luchthaven |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-12 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Kenmerken | 68°C Vaste-tijd hangsysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW10/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Modelnummer | QM H20/80-XL-002 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-010 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40BFZ-6MPa |
| Classificatie | 1.6MPa,2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | As en Radiaal |