| Productnaam | HJLI-350-100-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Industriële sector |
| Productnaam | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Werkplaats voor mechanische verwerking |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-6MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | axiale |
| Functie | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL-070416 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L,100L,120L,150,180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 950 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ120/2,5-XL-250704 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opslagdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-06 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-06 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLII-400-110-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Geautomatiseerde controlekamer |
| Kenmerken | Automatisch gasbrandblusmiddel |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW20/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Puurheid (%) | 99.99% |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |