| Modelnummer | QMD20/80-XL-09 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-15 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Type batterij | 2*12 Volt verzegeld loodzuur in serie |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((Fk5112) |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-03 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-001 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QM H20/80-XL-003 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Productnaam | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Laboratorium voor voertuigonderzoek |
| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Modelnummer | QM H20/100-XL-08 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QM H20/100-XL-09 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |