| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | brandbestrijdingsgassen |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-04 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Kenmerken | 68°C Vaste-tijd hangsysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW10/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Productnaam | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Kookpunt 49,2°C | Vloeistof bij normale druk |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Modelnummer | QM H20/80-XL-002 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Functies | schone agent |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | QMQ5.6/180W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | fm200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L-01 |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLII-400-180-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Luchthaven |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Cilinderinhoud | 180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/180W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |