| Productnaam | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Laboratorium voor voertuigonderzoek |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
|---|---|
| Toepassingsscenario | Datacenterservice Ruimte |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Ontwerpconcentratie | ≤1250kg/m ³ |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Functie | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | XL-250704 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | heptafluoropropane |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | GQQ90/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Productnaam | HJLI-350-180-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Hulpkantoor |
| Brandbestrijdingsmiddel | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Kenmerken | brandbestrijdingsapparatuur |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL-07 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |