| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Capaciteit van de cilinder | 120L-02 |
|---|---|
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-02 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 2.5MPa (+20°C) |
| Naam van het product | FM200/ HFC-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,33-heptafluorpropaan |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Naam van het product | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-HFC-227ea |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |