| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | QMQ4.2/90W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | 40 liter |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L,100L,120L,150,180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 950 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Productnaam | HJLII-400-120-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | FM200 Silinder Efficiënte brandbestrijdingsapparatuur voor archieven Zwakke stroom Equipment Room |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-04 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 120L-01 |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-01 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Naam van het product | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Capaciteit | 8L,10L,20L,30L |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |