| Productnaam | CO2-cilinders XL-06 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Bankkamer CO2-cilinders |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-08 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Productiewerkplaats naadloze CO2-cilinders |
| Productnaam | HJLI-350-70-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | School computerkamer |
| Productnaam | CO2-cilinders XL-07 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | CO2-cilinders in de scheepsruimte |
| Productnaam | HJLII-400-150-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Congres- en tentoonstellingcentrum |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Maximale werkdruk | 5.3MPa (+50°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
| Brandbestrijdingsmiddel | fm200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 150 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/150W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLII-400-100-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Geautomatiseerde controlekamer |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea/FM200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL-01 |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | IG541 Inertgas brandbestrijdingssysteem voor bedrijfsgegevens |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |