| Modelnummer | QM H15/70-XL-05 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | 40 liter |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | IG541 Brandbestrijdingssysteem met inerte gassen voor precisie-machines |
|---|---|
| Modelnummer | QM H20/80-XL |
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | heptafluoropropane |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | GQQ90/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD15/70-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Cilinderinhoud | 180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/180W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Modelnummer | QMD20/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |