| Modelnummer | QMD20/90-XL-12 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-001 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 120 liter |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-14 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/90-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-03 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-08 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-10 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QM H20/100-XL-09 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-01 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |