| Modelnummer | QM H20/80-XL-002 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Productnaam | Co2-Cilinders |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Werkplaats voor mechanische verwerking |
| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Of het nu een ringvorming is of niet | Cyclische koolwaterstoffen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Productnaam | HJLI-350-90-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Bankcomputersalons |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Productnaam | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Laboratorium voor voertuigonderzoek |
| Kenmerken | Automatisch gasbrandblussysteem FM200 |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-02 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Productnaam | CO2-cilinders XL |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Kracht | DC24V/1,6A |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Modelnummer | QMD15/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |