| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Type batterij | 2*12 Volt verzegeld loodzuur in serie |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | QMQ4.2/90W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | novec 1230 schoon agentensysteem |
| Modelnummer | XQFW6/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L,100L,120L,150,180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 950 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Productnaam | HJLII-400-100-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Geautomatiseerde controlekamer |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Bevriezingspunt 101.3PA ((°c) | 70.5 |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |