| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Of het nu een ringvorming is of niet | Cyclische koolwaterstoffen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
| Modelnummer | GQQ150/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Kenmerken | brandbestrijdingsapparatuur |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL-07 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | Hfc-227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 70 liter |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Functie | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | XL-250704 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 40L-03 |
| Modelnummer | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Naam van het product | FM200/ HFC-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,33-heptafluorpropaan |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |