| Productnaam | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Of het nu een ringvorming is of niet | Cyclische koolwaterstoffen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Cilinderinhoud | 40L-05 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-05 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Cilinderinhoud | 40L-02 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | QMQ5.6/180W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Modelnummer | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/hfc-227ea/heptafluorpropaan |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 120 liter |
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/HFC 227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-02 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |