| Modelnummer | QMD15/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-11 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Classificatie | Alkane |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Puurheid (%) | 99.99% |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Functies | schone agent |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Kenmerken | IG541 Inertgas brandbestrijdingssysteem voor bedrijfsgegevens |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QMD20/70-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Productnaam | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Classificatie | Alkane |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Naam van het product | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |