| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((Fk5112) |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-03 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 120L-01 |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-01 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon en milieuvriendelijk gas |
| Modelnummer | XQFW4/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | YF180/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Kenmerken | automatische brandblussing |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW20/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Capaciteit van de cilinder | 120L-02 |
|---|---|
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-02 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 2.5MPa (+20°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | FK-5-1-12 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 40 liter |
| Modelnummer | YF40/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Kenmerken | HFC 227ea 68°C Temperatuurgevoelige automatische gasbrandblusser |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-06 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | fm200 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |