| Kenmerken | novec 1230 schoon agentensysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW8/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | novec 1230 schoon agentensysteem |
| Modelnummer | XQFW6/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW30/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Naam van het product | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Cilinderinhoud | 40L-02 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Kenmerken | 68°C Vaste-tijd hangsysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW10/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-09 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Maximale werkdruk | 5.3MPa (+50°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW4/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |