| Modelnummer | QMD15/70-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Detectoren/soundercircuits | Vier 21 tot 28 V gelijkstroom |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Capaciteit van de cilinder | 120L-02 |
|---|---|
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-02 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 2.5MPa (+20°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | YF180/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Detectoren/soundercircuits | Vier 21 tot 28 V gelijkstroom |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Productnaam | CO2-cilinders XL-01 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Kracht | DC24V/1,6A |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-06 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ120/2,5-XL-250704 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opslagdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | brandbestrijdingsgassen |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-04 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-01 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |