| Modelnummer | QMD20/90-XL-12 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-04 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Functie | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Capaciteit van de cilinder | XL-250704 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon en milieuvriendelijk gas |
| Modelnummer | XQFW4/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 40L-03 |
| Modelnummer | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Maximale werkdruk | 5.3MPa (+50°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |