| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Kenmerken | novec 1230 schoon agentensysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQFW8/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLII-400-180-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Luchthaven |
| Productnaam | HJLI-350-180-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Hulpkantoor |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40BFZ-6MPa |
| Classificatie | 1.6MPa,2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | As en Radiaal |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-4,2MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | axiale |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-6MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | axiale |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 90L |
| Modelnummer | QMQ4.2/90W-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |