| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Type batterij | 2*12 Volt verzegeld loodzuur in serie |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Functies | schone agent |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Productnaam | HJLI-350-120-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Cloud Computing Center Computerkamer |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-08 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Productiewerkplaats naadloze CO2-cilinders |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| model | 40ZX-2,5MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | As en Radiaal |
| Productnaam | CO2-cilinders XL-07 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | CO2-cilinders in de scheepsruimte |
| Productnaam | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Werkplaats voor mechanische verwerking |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | QMQ5.6/180W-XL |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Modelnummer | QMQ5.6/180W-XL-008 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Modelnummer | QMD15/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |