| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Of het nu een ringvorming is of niet | Cyclische koolwaterstoffen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Cilinderinhoud | 120 liter |
| Maximale werkdruk | 5.3MPa (+50°C) |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Detectoren/soundercircuits | Vier 21 tot 28 V gelijkstroom |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
|---|---|
| Toepassingsscenario | Datacenterservice Ruimte |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Ontwerpconcentratie | ≤1250kg/m ³ |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW4/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-03 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Productnaam | Co2-Cilinders |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Werkplaats voor mechanische verwerking |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Detectoren/soundercircuits | Vier 21 tot 28 V gelijkstroom |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-04 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |