| Kenmerken | IG541 Inertgas brandbestrijdingssysteem voor bedrijfsgegevens |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QMD20/80-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Feature | fm200 gasonderdrukingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 40L-03 |
| Modelnummer | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Cilinderinhoud | 40L-05 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-05 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
| Modelnummer | GQQ150/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Kenmerken | brandbestrijdingsapparatuur |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL-07 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Modelnummer | QMD15/90-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 178.125 kg/m3 |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Kleur | Kleurloos |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |