| Naam van het product | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Temperatuur het Ontdekken | 68°C |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Opslagdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Kenmerken | 68°C Zelf-activerende gasbrandblusser FM200 |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-07 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Productnaam | HJLI-350-70-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | School computerkamer |
| Productnaam | HJLI-350-120-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Cloud Computing Center Computerkamer |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-05 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | CO2-cilinders voor schoolservers |
| Productnaam | CO2-cilinders XL-06 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Bankkamer CO2-cilinders |
| Naam van het product | CO2-cilinders XL-08 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Hoogtepunt | Productiewerkplaats naadloze CO2-cilinders |
| Naam van het product | Hfc-227ea |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |
| Naam van het product | FM200 |
|---|---|
| Kenmerken | Verontreinigingsvrij en niet-geleidend |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Brand van klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen) en klasse C (elektrische stoffen) |