| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Cilinderinhoud | 40L-02 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Cilinderinhoud | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L-01 |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Kenmerken | Hangend HFC 227ea automatisch brandonderdrukkingssysteem |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW10/1.6-XL-04 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L,100L,120L,150,180L |
| Modelnummer | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 950 kg/m3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-06 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-06 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Naam van het product | novec schone agent 1230 |
|---|---|
| Classificatie | Alkane |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Brandklasse | Klasse A (vaste stoffen), klasse B (vloeistoffen), klasse C (gassen) en klasse E (elektrische stoffe |
| Productnaam | HJLII-400-100-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Geautomatiseerde controlekamer |
| Productnaam | HJLII-400-120-5.6T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | FM200 Silinder Efficiënte brandbestrijdingsapparatuur voor archieven Zwakke stroom Equipment Room |