| Modelnummer | QMD20/90-XL |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-01 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-09 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW4/1.6-XL |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-05 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/80-XL-07 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-14 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | Stikstofbrandbestrijdingssysteem |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |
| Modelnummer | QM H15/70-XL-03 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QM H15/70-XL-06 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Modelnummer | QMD20/90-XL-15 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2 |
| Werkdruk bij 20°C | 20Mpa |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 237.5 kg/m3 |
| Activatiemethode | Automatische, pneumatische, handmatige, mechanische noodoperatie |