| Kenmerken | FM200 68°C Automatische gasbrandbestrijding |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-12 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | HFC 227ea |
|---|---|
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 8MPa (+50°C) |
| Brandbestrijdingsmiddel | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 90L-01 |
| Modelnummer | QMQ5.6/120W-XL-02 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | FM200 gasbrandblusser met 68°C temperatuur sensor automatisch |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW8/1.6-XL-13 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Kenmerken | FM200 Temperatuur 68°C - Gevoelige automatische gasbrandblusser |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW6/1.6-XL-15 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1000 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Cilinderinhoud | 40L-02 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Volume | 1350*500*450 mm |
| Kenmerken | Automatische gasbrandblussers voor snelle brandreactie FM200 |
|---|---|
| Modelnummer | XQQW4/1.6-XL-15 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Opbergdruk | 1.6MPa (+20°C) |
| Maximale werkdruk | 2.5MPa (+50°C) |
| Modelnummer | QM H20/90-XL-13 |
|---|---|
| Samenstelling van brandblusmiddelen | N2, Ar, CO2 (verhouding: 52%, 40%, 8%) |
| Werkdruk bij 20°C | 15 MPa |
| Werkdruktemperatuur | 0~50°C |
| Maximale werkdruk bij 50°C | 211.15 kg/m3 |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-06 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-06 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-04 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |