| De Agent van de brandafschaffing | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | novec 1230 schoon agentensysteem |
| Modelnummer | XQFW6/1.6-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1150 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-09 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Werkplaats voor mechanische verwerking |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/hfc-227ea/heptafluorpropaan |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 120 liter |
| Modelnummer | GQQ120/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-6MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | axiale |
| Kenmerken | Schoon gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-04 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Handelsmerk | OEM's |
|---|---|
| Oorsprong | Guangdong, China |
| model | 40ZX-2,5MPa |
| Classificatie | 2.5MPa,4.2MPa, 6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Installatieformulieren | As en Radiaal |
| Brandbestrijdingsmiddel | novec 1230 |
|---|---|
| Kenmerken | fk-5-1-12 systeem voor reinigingsmiddelen |
| Modelnummer | YF100/2.5N/-XL-05 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLI-350-70-4.2T |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | School computerkamer |
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
|---|---|
| Toepassingsscenario | Datacenterservice Ruimte |
| Opbergdruk | 0.3MPa (+20°C) |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Ontwerpconcentratie | ≤1250kg/m ³ |