| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 180L |
| Modelnummer | YF180/2.5N/-XL |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Productnaam | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Laboratorium voor voertuigonderzoek |
| Productnaam | Co2-Cilinders |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Volume (l) | 70, 100,120,150, 180 |
| Opslagdruk | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Toepassingen | Werkplaats voor mechanische verwerking |
| Brandbestrijdingsmiddel | NOVEC 1230 ((Fk5112) |
|---|---|
| Kenmerken | Schoon gas |
| Modelnummer | YF120/2.5N/-XL-03 |
| Vullende dichtheid | ≤ 1420 kg/m3 |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | schone agent |
|---|---|
| Modelnummer | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Opbergdruk | 2.5MPa (bij +20°C) |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | 150 liter |
| Modelnummer | GQQ150/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |
| Handelsmerk | XL / OEM |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Detectoren/soundercircuits | Vier 21 tot 28 V gelijkstroom |
| Aantal detectoren per zone | ≤ 30 PCS conventionele detectoren |
| NAC-uitgangen | 26 tot en met 28 V gelijkstroom Gefuseerd bij 500 mA met elektronische zekerheid |
| Functie | Milieuvriendelijk gas |
|---|---|
| De Agent van de brandafschaffing | FM200 |
| Capaciteit van de cilinder | 40L-07 |
| Modelnummer | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| De Agent van de brandafschaffing | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 100 liter |
| Modelnummer | GQQ100/2.5-XL |
| Werktemperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Vullende dichtheid | ≤ 1120 kg/m3 |